Chrześcijański Ośrodek

Psychoterapii i Pomocy Rodzinie

Terapia małżeńska - Lublin

jak rozwiązać konflikt małżeński Miłość to bardzo głęboka więź, która pozwala przezwyciężyć najtrudniejsze chwile i sprostać największym wyzwaniom. Nie jest ona jednak tożsama z zauroczeniem, które przemija z czasem, odkrywając niewidoczne wcześniej problemy. Miłość wymaga pracy, wytrwałości, dobrej woli i empatii, a my często o tym zapominamy, gubimy się, popełniamy błędy, krzywdzimy. Pojawiający się kryzys nie zawsze uda się przezwyciężyć bez pomocy specjalisty, a terapia małżeńska jest jedną z rozsądnych dróg do odzyskania równowagi.

Pomoc dla małżeństw i par - psychoterapia małżeńska

terapia małżeńska i terapia par  lublin Pogarszające się relacje współmałżonków, kolejne konflikty, trudności w wyrażaniu uczuć, w końcu poważny kryzys i impas - takie problemy mogą pojawić się na każdym etapie życia i być związane ze szczególnymi okolicznościami, takimi jak narodziny dziecka bądź też opuszczenie przez dzieci domu („syndrom pustego gniazda”). Naprawa relacji w takiej sytuacji wymaga wytężonej pracy. W Chrześcijańskim Ośrodku Psychoterapii i Pomocy Rodzinie w Lublinie staramy się pomagać takim parom podczas terapii małżeńskiej.

Terapia małżeńska to praca zespołowa

Trzeba jednak pamiętać, że taka pomoc musi być realizowana przy udziale obojga małżonków i przy obustronnej zgodzie. Psychoterapii małżeńskiej nie da się bowiem prowadzić, gdy tylko jedno z małżonków chce w niej uczestniczyć. W lubelskim Chrześcijańskim Ośrodku Psychoterapii i Pomocy Rodzinie wychodzimy z założenia, że skuteczna terapia małżeńska jest rodzajem pracy zespołowej, w której uczestniczy para i przygotowany specjalista - terapeuta. Nasze doświadczenie wskazuje natomiast, że takie działanie przynosi pożądane rezultaty.

Kontakt

Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie
Ul. Willowa 15
20-819 Lublin
tel. 782-185-075

 

 
 
Willowa 15
Willowa 15, 20-819 Lublin
 
 
Zapisz
 
 
Zapisz to miejsce na swojej mapie Google.
 
 
 
 
 
 
 

Polecamy

Posłuchaj


PopUp MP3 Player (New Window)
Copyright © 2013. All Rights Reserved.

stat4u